Plotusie

Plotki o celebrytach, ciekawostki ze świata

Skala hejtu na Roksanę Węgiel przeraża!

Roksana Węgiel, lat 14, osiągnęła już bardzo wiele w świecie muzyki. Wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci. Podczas finału Eurowizji dla dorosłych przeprowadzono z nią wywiad, dzięki któremu ludzie w całej Europie, jak i w innych krajach, mogli o niej usłyszeć. W ciągu roku stała się w Polsce wielką gwiazdą.

Gdy Roksana umieści post na Instagramie, jest on komentowany średnio ponad 1000 razy, z czego około połowa wpisów jest negatywna. Dotyczą one często stroju nastolatki, który według niektórych internautów jest zbyt odważny i odsłania za dużo. Jednakże, gdy dziewczyna jest zakryta od stóp do głów, można przeczytać, że jej strój jest za poważny.

W internecie krąży nieskończona liczba memów na temat Roksany, śmiejacych się z jej nazwiska, jednak trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, by uznać je za śmieszne. Rexona Kręgiel z Węgier – to tekst z memów z wizerunkiem Roksany. Takie memy otrzymują tysiące lajków. Czy kogoś w ogóle one śmieszą?

Jednak nie o memy, ani niemiłe komentarze tatuaj chodzi. Mnóstwo komentarzy zawiera wyzwiska : masz brzydki r*j

sz*ata

dz*wka

Takie wyzwiska pochodzą z kont osób głównie 10-letnich, bo to one najbardziej emocjonują się życiem Roksany. Rodzice małoletnich osób obrażających piosenkarkę są najczęściej nieświadome, co ich pociecha wyczynia na Instagramie i że podlega to konsekwencjom prawnym. Komentarze są często napisane z błędami, dziecięcym językiem, a zawierają wyzwiska i wulgaryzmy.

Roksana otrzymuje więcej obraźliwych komentarzy niż jakakolwiek dorosła gwiazda. Czy taka młoda osoba udźwignie taki ciężar? Roksana, jesteśmy z Tobą!

Roksana Węgiel / Instagram

7 thoughts on “Skala hejtu na Roksanę Węgiel przeraża!

Dodaj komentarz