Plotusie

Plotki o celebrytach, ciekawostki ze świata

Skala hejtu na Roksanę Węgiel przeraża!

Roksana Węgiel, lat 14, osiągnęła już bardzo wiele w świecie muzyki. Wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci. Podczas finału Eurowizji dla dorosłych przeprowadzono z nią wywiad, dzięki któremu ludzie w całej Europie, jak i w innych krajach, mogli o niej usłyszeć. W ciągu roku stała się w Polsce wielką gwiazdą.

Gdy Roksana umieści post na Instagramie, jest on komentowany średnio ponad 1000 razy, z czego około połowa wpisów jest negatywna. Dotyczą one często stroju nastolatki, który według niektórych internautów jest zbyt odważny i odsłania za dużo. Jednakże, gdy dziewczyna jest zakryta od stóp do głów, można przeczytać, że jej strój jest za poważny.

W internecie krąży nieskończona liczba memów na temat Roksany, śmiejacych się z jej nazwiska, jednak trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, by uznać je za śmieszne. Rexona Kręgiel z Węgier – to tekst z memów z wizerunkiem Roksany. Takie memy otrzymują tysiące lajków. Czy kogoś w ogóle one śmieszą?

Jednak nie o memy, ani niemiłe komentarze tatuaj chodzi. Mnóstwo komentarzy zawiera wyzwiska : masz brzydki r*j

sz*ata

dz*wka

Takie wyzwiska pochodzą z kont osób głównie 10-letnich, bo to one najbardziej emocjonują się życiem Roksany. Rodzice małoletnich osób obrażających piosenkarkę są najczęściej nieświadome, co ich pociecha wyczynia na Instagramie i że podlega to konsekwencjom prawnym. Komentarze są często napisane z błędami, dziecięcym językiem, a zawierają wyzwiska i wulgaryzmy.

Roksana otrzymuje więcej obraźliwych komentarzy niż jakakolwiek dorosła gwiazda. Czy taka młoda osoba udźwignie taki ciężar? Roksana, jesteśmy z Tobą!

Roksana Węgiel / Instagram

13 thoughts on “Skala hejtu na Roksanę Węgiel przeraża!

      1. Dobrze jej mówisz, co tylko nieletni mają oddawać telefony, dorośli mają być bezkarni? Nawet 10 latki potrafią być mądrzejsze od niektórych “dorosłych”. Jak dla mnie dorosłość powinna być od tego jak człowiek się zachowuje.

    1. A może to po prostu przez naszą kochaną Polską patologie. Żaden z rodziców jakoś się zbytnio nie interesuje dziećmi i ich psychiką więc to jest wina rodziców pani mamo.

  1. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tej piosenkareczki. Strasznie wkurza. Żadna z niej gwiazda. To że wygrała Jesc jest tylko i wyłącznie zasługą polskich głosów… Żal po prostu żal. Nie ma tu się czym zachwycać. Jest mnóstwo ludzi z większą skalą głosu i lepiej śpiewających od niej

Dodaj komentarz