Plotusie

Plotki o celebrytach, ciekawostki ze świata

Sandra i Matt będą razem po “Hotel Paradise”? Wiele na to wskazuje…

Sandra Mosakowska była w programie Hotel Paradise od pierwszego odcinka. Od razu dobrała się w parę z Maćkiem, z którym chciała dojść do finału, mimo że nie było między nimi chemii.

Gdy wszedł nowy uczestnik, Matt, Sandrze zaczęły świecić się oczy i przyznała przed kamerami, że chłopak jest w jej typie. Maciej poczuł się wtedy bardzo niepewnie, jednak Sandra pozostała lojalna wobec dotychczasowego partnera. Niestety nie mogła liczyć na to samo z jego strony, ponieważ Maciej niedługo po tym zostawił ją dla nowej uczestniczki, Marty.

Wtedy Sandra odpadła z programu, a w między czasie Mateusz związał się z Anią.

Niespodziewanie Sandra wróciła do hotelu. Na rajskim rozdaniu Matt musiał zadecydować między Anią a Sandrą. Wybrał tę pierwszą, ale dodał, że robi to, bo jest honorowym człowiekiem. Ania ucieszyła się, ale czy ma powód do radości? Po wzroku Mateusza, widać było, że nie jest do końca zadowolony z tej decyzji.

Dodajmy, że gdyby wybrał Sandrę, otrzymałby bonus w postaci immunitetu aż do finału.

Sandra powiedziała na koniec, że Matt bardzo jej zaimponował swoją decyzją.

Dziś pyta fanów na Insta Stories, czy powinna być z Mateuszem po programie? Kolejne jej pytanie dotyczy tego czy pasują do siebie? Hmm…., pozostaje jeszcze jedna kwestia. Krążą plotki, że Matt miał dziewczynę, gdy zgłosił się do programu. Jeśli to prawda, to co ona myśli o tym wszystkim?

Matt przytula Anię, ale wygląda jakby myślał o kimś innym

3 thoughts on “Sandra i Matt będą razem po “Hotel Paradise”? Wiele na to wskazuje…

  1. Tego nie spodziewal sie nikt. Adam i Viola to najnowsza para w hotelu. Ich bycie razem okupili cierpieniem Martyna i Blondino. A cale zdarzenie Sandra komentuje w dosyc mocnych slowach! Viola ostatnio czesto zwierza sie Marietcie. Dziewczyny maja silny sojusz. W czasie ich rozmow Viola wiele opowiada o swoich uczuciach do Adama. Sprawdzcie, co zadzieje sie w najnowszy odcinku. Widzimy sie juz dzisiaj w Siodemce oraz player.pl

  2. Chocia w zdecydowanie bardziej komfortowej sytuacji ni Sandra znajdowa a si Ola, kt ra powr ci a z ni do Hotelu Paradise po kilku tygodniach przerwy, i w jej przypadku mo e wi ci si pewien niespodziewany zwrot akcji. Aleksandra wcale nie musia aby dr e o sw j los, poniewa jest obecnie w parze z Ma kiem. Chc c post powa w zgodzie ze swoj intuicj , postanowi jednak zmieni partnera, o czym poinformuje na forum grupy.

  3. Zobacz materialy dodatkowe do 28. odcinka Hotelu Paradise, aktualnosci programu Hotel Paradise – oficjalna strona stacji TVN Niestety Twoj system operacyjny nie jest juz wspierany i dlatego nie mozemy poprawnie wyswietlic tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Dodaj komentarz