Plotusie

Plotki o celebrytach, ciekawostki ze świata

Martyna i Blondino z “Hotel Paradise” są nadal razem? Które pary przetrwały?

Pierwszy sezon programu “Hotel Paradise” został nakręcony kilka miesięcy temu, a uczestnicy dawno wrócili do swoich domów.

Widzowie uważnie śledzą losy swoich ulubieńców i zastanawiają się, które pary przetrwały w realnym świecie. Często pytają o to swoich idoli na Instagramie, ci jednak profesjonalnie odpowiadają, że nie mogą zdradzić, jak potoczą się ich losy na Bali.

Możemy jednak wywnioskować kilka szczegółów, bacznie obserwując komentarze z oficjalnych kont uczestników oraz sprawdzając, kogo obserwują na Instagramie. Wiadomo, na przykład, że Marietta ma serdeczny kontakt z Chrisem, więc jest szansa, że nadal są parą.

Sandra zdradziła wczoraj na Insta Stories, że Maciej jest jej obojętny, więc nic nie wskazuje na to, by po programie mieli się pogodzić.

Za to najwyraźniej związek Martyny i Blondino Latino kwitnie. Para często komentuje swoje zdjęcia. Dziś Martyna pod postem Łukasza napisała “gorący chłopak”, na co Blondino odpowiedział: “Twój”. Komentarze zostały opatrzone romantycznymi emotkami, typu serduszka.

Niektórzy zastanawiają się, czy Ola wróci do programu, bo chcieliby zobaczyć reakcję Adama, który obecnie jest w parze z jej rajską przyjaciółką, Violą. Nic na ten temat oficjalne nie wiadomo, jednak dziewczyna nie zaprzecza i mówi, że fani muszą poczekać na kolejne odcinki. Na pytania widzów czy kocha Adama, Ola odpowiada z ironią:

“Tak, kocham go i będziemy mieli razem dzieci”.

Finał programu zbliża się wielkimi krokami. Okaże się, które pary przetrwały do końca show, a prawdziwe życie zweryfikuje, czy będzie z tego coś więcej i na dłużej.

Adam / @hotelparadise.tvn7 Instagram

Aleksandra / @ola_hotelparadise

One thought on “Martyna i Blondino z “Hotel Paradise” są nadal razem? Które pary przetrwały?

Dodaj komentarz