Plotusie

Plotki o celebrytach, ciekawostki ze świata

Anita ze ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia“ pokazała zdjęcie z przeszłości. SZOK

Anita Szydłowska, zawodowa tancerka, zyskała popularność dzięki programowi Ślub od pierwszego wejrzenia.

Zgrabna blondynka oczarowała widzów długimi rzęsami, które jak twierdzi, są naturalne.

Ostatnio tancerka podzieliła się na Instagramie zdjęciem sprzed 4 lat. Anita jest świadoma, że wyglądała źle i z dystansem do siebie skomentowała zdjęcie:

Taka seksi 45 z dancingu na deptaku w uzdrowisku

Czy było aż tak źle? Tancerka uważa , że była to głównie wina farbowania włosów sklepowym rozjaśniaczem i złego makijażu.

Anita Szydłowska / Instagram
View this post on Instagram

Ostatnio na profilu cały czas temat dziecka, ale kiedy przedwczoraj @vera.rei oznaczyła mnie we wspomnieniu z fb z 2015 roku złapałam się za głowę i postanowiłam pokazać Wam z pewną przestrogą.. co za dużo to.. no właśnie😁 nie wiem jak mogłam wyglądać w ten sposób 😂🙈 miałam wtedy zaledwie 25 lat a wyglądałam na przynajmniej 15 więcej.. włosy farbowalam zwykłą farbą z drogerii i pamiętam że kryterium był najjaśniejszy odcień dostępny na półce. Widzę że kiepsko było też ze światłem w pomieszczeniu w którym się malowałam😂 Szkoda że takie rzeczy widzi się dopiero po jakimś czasie😉 🙈 Dużo osób pyta mnie teraz o włosy. Długo walczyłam o ich zdrowy wygląd, przestałam je farbowac w całości i oddałam je w ręce profesjonalistów. Przed porodem w wolnym czasie zdecydowałam się zaszaleć i skorzystać z @hairtalkpolska i opieki salonu @salon_malgorzata_hairtalk żeby spełnić marzenia o długich, gęstych włosach. Myślałam, że pielęgnacja będzie kłopotliwa, ale jedyne co się zmieniło to- oprócz mojego lepszego samopoczucia- myje włosy rzadziej, bo dłużej wyglądają dobrze. A takiego makijażu obiecuję że już nie zrobię.. no chyba że na bal przebieranców w roli drag queen 😁😆🙈🤡 drodzy hejterzy- macie okazję się wykazać do woli, przepraszam że przed snem pokazuje takie straszne rzeczy😂🤣😆😱👻 #szok #4lataróżnicy #gdziebyliprzyjaciele #hairtalkgirl #hairtalkpoland

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Dodaj komentarz